Home O nas

O nas

Kim jesteśmy?

Małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Rodzicami. W 2014 roku nasz świat zmienił się o 180 stopni. Urodziła się nasz wymarzona córeczka. Dla wszystkich pojawienie się dziecka jest dużą zmianą. Staraliśmy się być super rodzicami – czytać książki i zdrowo karmić nasze cudo. I ułożyć od nowa świat, co okazało się wcale nie takie łatwe.

Los szykował dla nas kolejne wyzwania. Po roku dowiedzieliśmy się, że nasza córeczka jest chora na jedną z chorób autoimmunologicznych – nieswoiste zapalenie jelit. Szybko okazało się, że świat tak mozolnie budowany musimy przeorganizować raz jeszcze. Przemyśleć nasze plany. Marzenia zmieniły się same.

Dzisiaj cieszymy się każdym spokojnym dniem. Szukamy naturalnych sposób radzenia sobie z chorobą małej, wprowadzamy do naszego życie dietę, która pomogła wielu dzieciom na świecie w walce o zdrowie. Kierujemy się mottem „Jeść czyściej, żyć brudniej”. Staramy się świadomie jeść i szukamy zdrowych produktów. W miarę możliwości usuwamy chemię z naszego otoczenia. Spędzamy dużo czasu na wycieczkach rowerowych i nie tylko, aby mała miała kontakt z otaczającą nas przyrodą. A w tym wszystkim staramy się zrozumieć etapy dziecięcego rozwoju i pomóc naszej córeczce jak najłagodniej przejść przez zdarzające się epizody szpitalne.

Zapraszamy
Ania i Jarek Kluszczyńscy

O tym, jak „żyć brudniej” czyli nasza walka o dobre bakterie tu.